fbpx

O nas

Zespół prawników tworzących Kancelarię to połączenie wieloletniego doświadczenia, wszechstronnej wiedzy i kreatywności w rozwiązywaniu problemów prawnych. Wierzymy, że dobrych prawników poza twardymi umiejętnościami cechuje także erudycja. Rozumiemy, że prawo to za mało.
W prowadzonej działalności dążymy do zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Atutem Kancelarii jest indywidualne podejście do każdego Klienta i jego sprawy. Punkt wyjścia podejmowanych przez nas działań stanowi gruntowna analiza sytuacji prawnej danego Klienta i jego potrzeb, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować dla niego optymalne rozwiązania prawne. Elastyczność i kreatywność w podejściu do rozwiązywanych problemów prawnych umożliwia nam maksymalne zabezpieczenie interesów obsługiwanych przez nas podmiotów.
Zdajemy sobie sprawę, że nie wiemy wszystkiego – dlatego na przestrzeni lat pozwoliliśmy sobie zaprosić do współpracy specjalistów z innych dziedzin, w tym m. in.:
  • doradców podatkowych,
  • doradców finansowych,
  • rzeczników patentowych,
  • biegłych rewidentów,
  • specjalistów z zakresu wyceny przedsiębiorstw.
Rozumiemy, że w szybko zmieniającym świecie biznesu konieczne jest podejście holistyczne. Dlatego staramy się działać szeroko, tak aby zrozumieć i zadowolić najbardziej wymagających Klientów.

Zaufali nam

Kontakt

Kancelaria TPZ

aleja Niepodległości 148/4
02-554 Warszawa
Polska

adres Al. Niepodległości 148
lok. 4, 02 – 554 Warszawa

Skontaktuj się z nami